Sprzęt sportowy

Adidas zajmuje pierwsze miejsce w Europie – wyposażając 87 największych klubów piłkarskich w Europie m.in. Real Madryt czy Chelsea Londyn. Chciałbym aby to właśnie zawodnicy naszego klubu mieli możliwość trenowania w najlepszej marce na świecie.

Naszym marzeniem jest, aby wszystkie dzieci były wyposażone w  komplety Młodego Piłkarza Orły Ochota co  ułatwi prowadzenie zajęć trenerowi i zintegruje grupę naszych piłkarzy. Kierując się Państwa dobrem uzyskałem możliwie najniższe ceny produktów firmy adidas. Mamy w ten sposób gwarancję dobrej ceny i najwyższej jakości.

Komplet meczowy:

Komplet treningowy:

cena: 120 złotych

ROZMIARY: KOSZULKI I SPODENEK- 116,128,140,152, 164, 172 cm- ODPOWIADAJĄCE WZROSTOWI ZAWODNIKA

Koszulka piłkarska:

Klasyczny wygląd, komfort i jakość w jednym! Koszulka sportowa adidas tabela 14 nowoczesną technologiąClimaLITE®, zapewnia komfort podczas meczu i intensywnych treningów. Miękki, lekki materiał oraz ClimaLite zapewniają perfekcyjną kontrolę wilgoci. Koszulka wchłania pot z powierzchni skóry i odprowadza go do jej zewnętrznej warstwy, aby szybciej wyparował.

- System odprowadzania potu ClimaLITE ® obniża prawdopodobieństwo przeziębienia się po ćwiczeniu.

- Krój RegularFit dopasowany do sportowej sylwetki
- Super lekki materiał sprawia, że nie poczujesz jej na sobie.

- Wytrzymały materiał -bardzo dobrej jakości poliester, tkanina w 100% syntetyczna, nieprująca się.
- Idealna jako odzież meczowa, treningowa lub do użytku codziennego.

Spodenki piłkarskie adidas Parma:

Spodenki męskie adidas Parma II to oryginalne spodenki piłkarskie pochodzące z nowej kolekcji. Zostały wykonane z najwyżej jakości materiałów, bez siateczki wewnętrznej. Niezwykle lekkie i komfortowe spodenki meczowe są idealne także do codziennego użytku. Zastosowana technologia ClimaLite transportuje nadmiar wilgoci na zewnątrz spodenek, dzięki czemu umożliwia utrzymanie stałej temperatury ciała i zabezpiecza organizm przed przegrzaniem podczas wysiłku fizycznego. Spodenki sportowe posiadają wypustkę na krańcu nogawek oraz sznurek w pasie dla lepszego dopasowania i większego komfortu noszenia. Spodenki męskie zostały ozdobione wyszywanym logo na lewej nogawce. Są idealne dla każdego mężczyzny ceniącego wygodę i swobodne poruszanie się podczas aktywności fizycznej.

- lekki materiał
- swobodne poruszanie się podczas aktywności fizycznej
- system ClimaLite zapewniający odpowiednią wentylację
- bez wewnętrznej siateczki
- sznurek w pasie

Getry piłkarskie:

W piłce nożnej każdy najdrobniejszy element stroju ma znaczenie – od stóp do głów. Pokaż, że masz styl w tych męskich getrach ze strategicznie rozlokowaną amortyzacją i wentylacyjnymi wstawkami z siateczki.

• Ściągacze w mankietach, kostkach i podbiciu
  • Anatomicznie rozmieszczona amortyzacja zapewnia wsparcie i ochronę w szczególnie narażonych na obciążenie miejscach stopy
  • Siateczkowe wstawki wentylujące
  • Lewa i prawa nogawka getrów
  • Dzianina o składzie: 99% nylon / 1% elastan

Dres sportowy:

cena: 150 zł

ROZMIARY: KOSZULKI I SPODENEK- 116, 128,140,152, 164, 172 cm- ODPOWIADAJĄCE WZROSTOWI ZAWODNIKA

Dres treningowy adidas Sereno idealny na trening jak i do użytku codziennego. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wygodny i przyjemny w dotyku. Solidne wykończenia to gwarancja długiego użytkowania.

• dres kompletny (bluza + spodnie),
  • bluza zapinana na zamek błyskawiczny, posiada 2 kieszenie (na zamek), rękawy zakończone gumką,
  • spodnie zakończone ściągaczem, posiadają 2 kieszenie (na zamek).

Materiał:

• 100% poliester

KURTKA ORTALIONOWA:

Przeciwdeszczowa kurtka sportowa adidas Core 18 Junior.

Wykonana została ona z bardzo dobrej jakości materiału Poliamid, zaś chowany w kołnierz kaptur zapewni ochronę przed deszczem lub wiatrem. Na bokach umieszczone zostały dwie kieszenie, które wystarczą na schowanie potrzebnych w danym momencie drobnych przedmiotów.

Kurtka idealnie sprawdzi się na treningach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, kiedy to świetnie ochroni przed zmoknięciem.

Nadruk : herb oraz imię lub pseudonim na plecach

Rozmiar :116, 128, 140, 152, 164, 176

Komplet bramkarski:

cena: 200 zł (koszulka 100 zł i spodnie 100 zł)

IMIE I NAZWISKO ZAWODNIKA

ROZMIARY: KOSZULKI I SPODENEK - 116, 128,140,152, 164, 172 cm- ODPOWIADAJĄCE WZROSTOWI ZAWODNIKA

NADRUK NA PLECACH : IMIĘ LUB PSEUDONIM ORAZ NUMER