Trening indywidualny

TRENING NR 1

TEMAT: CZUCIE PIŁKI + DRYBLING

Wszystkim Piłkarzom trenującym w naszym klubie polecam treningi zamieszczone na poniższych filmikach. Do wykonywania tych ćwiczeń nie potrzeba dużo miejsca więc można je wykonywać na dowolnym trawniku lub nawet w domu :)

Pamiętajcie że najważniejsza jest przede wszystkim dokładność wykonania a dopiero później szybkość i tempo.

Wykonując poniższe ćwiczenia  raz dziennie przez 10 - 20 minut poprawiacie swoją technikę użytkową zbliżając się do umiejętności takich piłkarzy jak Messi lub Ronaldo. Oni też wykonują takie ćwiczenia na treningach!

TRENING NR 2

TEMAT: ZWODY + PROWADZENIE PIŁKI

Trzy filmy prezentujące 21 różnych zwodów piłkarskich. Każdy z nich odpowiednio szybko wykonany jest bardzo skuteczny więc warto je wykorzystywać chcąc minąć obrońcę w trakcie meczu. Aby nauczyć się wykonywać zwód szybko i dokładnie trzeba go wielokrotnie ćwiczyć, zaczynając bardzo wolno i dokładnie naśladować chłopców z filmów poniżej. W miarę opanowywania techniki stopniowo zwiększać tempo. Do ćwiczeń nie potrzeba pachołków. Może to być dowolny inny przedmiot ( piłka, bluza, kamień, małe drzewko w parku itp.)

TRENING NR 3

TEMAT: PROWADZENIE PIŁKI + CZUCIE PIŁKI