Drużyna z rocznika 2004 na podium w Lidze Deichmanna!!!

Drużyna z rocznika 2004 na podium w Lidze Deichmanna!!!

w Lidze Deichmanna

Nasza drużyna z rocznika 2004  przez dwa miesiące uczestniczyła w rozgrywkach ligowych Minimistrzostwa Deichmanna 2016. System rozgrywek wzorowany był na mistrzostwach Europy, dlatego naszej drużynie przydzielono kraj Chorwację.

Po wielu zaciętych i wyrównanych spotkaniach nasi zawodnicy wywalczyli wspaniałe trzecie miejsce. Wielkie gratulacje, tym bardziej że nasi chłopcy rywalizowali z zawodnikami o rok od siebie starszymi.

W przyszłym roku startując w swoim roczniku na pewno powalczymy o pierwsze miejsce!

Skład drużyny:

Antek Borycki

Michał Kołodziejski

Krzysztof Kuc

Kosma Karwowski

Maciek Mokrzycki

Wojtek Nowacki

Łukasz Przygocki

Andrzej Albera

Choudhary Karun

Maciej Kuras

Wielkie gratulacje!!!

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości