2 miejsce młodszych Orłów w Kids Soccer League

Nasza młodsza drużyna Orłów wywalczyła drugie miejsce w lidze Kids Soccer League rozgrywanej na boiskach soccer areny Białołęka. W rozgrywkach brały udział drużyny z całego województwa mazowieckiego. Po ośmiu kolejkach ligowych zajmowaliśmy drugie miejsce i o decydującej klasyfikacji decydował mecz z liderem ligi Orlikiem Mokotów. Nasza drużyna do wygrania ligi potrzebowała zwycięstwa nad rywalem z Mokotowa. Mecz był bardzo zacięty, a obie drużyny zdawały sobie sprawę z wagi spotkania. Nasza drużyna trzykrotnie wychodziła na prowadzenie i do pełni szczęścia brakowało bardzo niewiele. Niestety w ostatniej części meczu rywale zdołali doprowadzić do remisu. Pomimo naszej ogromnej determinacji nie udało nam się strzelić zwycięskiej bramki i tym samym zajęliśmy w lidze drugie miejsce.
Po zakończonym meczu organizator wręczył chłopcom pamiątkowe srebrne medale, a na ręce naszych dwóch braci, kapitanów drużyny: Mateusza i Patryka został wręczony puchar.
Bardzo dziękujemy rodzicom za wzorowy i gorący doping we wszystkich meczach ligowych.

Maciej Romankiewicz

Powiązana galeria: