zamknij reklamę

Zwycięski sparing z MKS Piast II Piastów rocznika 2009/10

Zwycięski sparing z MKS Piast II Piastów rocznika 2009/10

Nasza drużyna Orłów z rocznika 2009/10 rozegrała swój pierwszy mecz towarzyski z drużyną MKS Piast Piastów. Chłopcy wykazali się ogromną walecznością oraz koncentracją co pozwoliło nam zwyciężyć 12:3.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Mikołaj Grząka - 7, Kajetan Koziej - 3, Filip Sobczak - 1, Fanek Bienias - 1.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Mikołaj Grząka, Kajetan Koziej, Marcel Wójcicki, Franek Bienias, Leon Ciołczyk, Miłosz Ciołczyk, Dawid Nguyen Duc Anh, Filip Sobczak.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij